Kredi Kayıt Bürosu ile Birlikte Kredi Okuryazarlığı Haftasını Kutladık

Kredi Kayıt Bürosu ile Birlikte Kredi Okuryazarlığı Haftasını Kutladık

Kredi Okuryazarlığı Haftası kapsamında, Kredi Kayıt Bürosu’nun düzenlediği Bireyler İçin Kredi Okuryazarlık panelinde konuşmacı olarak yer alırken, Kredi Kayıt Bürosu iş birliğiyle “KOBİ’lerde Kredibilite ve Finansal Sürdürülebilirlik” webinarı düzenledik.

Kredi Kayıt Bürosu ile Birlikte Kredi Okuryazarlığı Haftasını Kutladık

Ağustos

Kredi Okuryazarlığı Haftası kapsamında, Kredi Kayıt Bürosu’nun düzenlediği Bireyler İçin Kredi Okuryazarlık panelinde konuşmacı olarak yer alırken, Kredi Kayıt Bürosu iş birliğiyle “KOBİ’lerde Kredibilite ve Finansal Sürdürülebilirlik” webinarı düzenledik. Bankacılık ve finans sektörünün önde gelen kurum ve sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle 2022 yılında ilki gerçekleştirilen Kredi Okuryazarlık Haftası etkinlikleri çerçevesinde, KKB ile iş birliğinde gerçekleştirdiğimiz Ticari Geleceğimi Planlıyorum Eğitim ve yarışması etrafında şekillenen etkinliğimizde KOBİ’lerin finansal başarılarını artırmak ve sürdürülebilir büyüme için kritik olan kredibilite ve finansal yönetim konularını ele aldık.

21 Haziran tarihinde gerçekleşen webinarda, Kredi Kayıt Bürosu ve sektörün önde gelen uzmanları, KOBİ'lerin kredi değerliliği ve finansal sağlamlık açısından nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda katılımcılara önemli bilgiler aktardı. Webinar, KOBİ'lerin doğru finansal kararlar alarak finansal sürdürülebilirliklerini güçlendirmelerine yardımcı olmayı hedefledi. Webinarımızda, katılımcı KOBİ'lerin finansal başarılarını artırmaları için gerekli bilgi ve kaynakları bulabilecekleri bir platform sunarak, KOBİ'lerin finansal konularda daha bilinçli ve güçlü hale gelmelerini destekledik.